Apie mus


 

Esame Log Cabins Lt - rąstinius sodo ir gyvenamuosius namus gaminanti įmonė.


Mūsų istorija prasidėjo dar 2007 metais Airijoje, kur sėkmingai išvystytas verslas leido tapti vienu iš didžiausių šios rinkos atstovų. Didelis užsispyrimas ir darbštumas, tikslų siekimas ir jų įgyvendinimas paskatino mūsų veiklą nuosekliai plėtoti ir Škotijoje. Per daugelį sėkmingos veiklos metų įgijome verslo partnerių pasitikėjimą, gerą reputaciją ir platų klientų ratą. Bendradarbiaudami su įvairiais užsienio gamintojais bei tiekėjais, išsiaiškinome visas rąstinių namų gamybos rinkos subtilybes, teigiamas ir neigiamas verslo puses. Įvertinę sukauptą patirtį tarptautinėje rąstinių namų gamybos bei statybos rinkoje, nutarėme įgyvendinti savo svajonę - įkurti įmonę Lietuvoje. Todėl 2021 m. pabaigoje užregistravome įmonę gimtinėje, o nuo 2022 m. pradžios pradėjome rąstinių namų gamybą ir statybą. Nors esame rinkos naujokai Lietuvoje, tačiau sėkmingai pradžiai įtakos turėjo mūsų ilgametė tarptautinė patirtis, sukauptos žinios ir nuolatinis tobulėjimas. 

Ką mes jums siūlome?

  • Įvairių sienų storių profiliuoto rąsto namelius, skirtus sandėliavimui, pirtims, garažams, biurų pagalbinėms patalpoms, sporto salėms bei laisvalaikiui;
  • Rąstinius sodo ir gyvenamuosius namus;
  • Naudojame tik aukštos kokybės austrišką ir vokišką įrangą;
  • Gaminame iš skandinaviškos sertifikuotos FSC medienos;
  • Gaminame tiek pagal mūsų prekių katalogą, tiek pagal kliento pageidavimus.

 

Kokia mūsų misija?

Mūsų sprendimai - unikalus palikimas ateities kartoms. Naudodami pažangias ir patvarias technologijas siekiame įgyvendinti tvarumo ir ekologiškumo sampratą, ilgaamžiškumo ir natūralumo idėjas.

 

Kokie mūsų tikslai?

 

 

  • Ypatingas dėmesys kiekvienam klientui, nes kiekvienas esate  mums išskirtinis!
  • Betarpiškas ir draugiškas, profesionalus ir efektyvus bendravimas - mūsų kasdienė užduotis.
  • Garantuotas tikslus projekto įgyvendinimas bei savalaikis jo užbaigimas.

Kokios mūsų vertybės?

  • Aukštas profesionalumo ir patirties lygis;

 

Mes suteiksime visą jus dominančią informaciją apie rąstinių namų gamybą, namų projektus, sutarties sąlygas bei terminus, susisiekus nurodytu telefono numeriu arba elektroniu paštu.

 

,,Gebėjimas kurti – tai didžiausia dovana, kuria gamta apdovanojo žmogų be galo ilgoje evoliucijoje’’ ( V. Engelgartas)

Mūsų komanda