Informacija


 

Gyvenamieji namai

 Gyvenant daugiabutyje ir patyrus ne visuomet malonias akimirkas dėl netinkamo kaimynų elgesio ar automobilio pastatymo problemos, vis dažniau pagalvojate, kaip būtų gerai gyventi nuosavame, nors ir nedideliame name…Šios svajonės, kaip rodo praktika ir patirtis, yra tikrai įgyvendinamos. Juk individualiame name galima ne tik gyventi, bet ir turėti atskirą erdvę ofisui, žaidimų ir laisvalaikio kambariui ir net spa zonai. O kur dar akį traukiančios žaliosios erdvės kieme?

Rąstinių namų privalumai

Mediniai rąstiniai namai turi daug privalumų, tačiau bene svarbiausias ir ryškiausias - jų ekologiškumas bei natūralumas. Mediniai namai ne tik teigiamai veikia žmogaus kvėpavimo takus ir plaučius, bet ir ramina bei suteikia ypatingą jaukumo aurą. Klimatas mediniuose namuose visuomet yra geras, nes medis pats reguliuoja oro drėgnumą, todėl pastato viduje oras neišsausėja. Yra  senas posakis, kad medinis namas ,,kvėpuoja’’, vyksta natūrali ventiliacija. Tad jei šeimoje kažkas iš artimųjų serga astma ar turi alergijų, medinis namas  yra pats tinkamiausias pasirinkimas. Dėl išvardintų savybių, statant medinį namą nereikia kondicionavimo sistemos įrengimo, nes šiltuoju metų laiku jame pakankamai gerai išsilaiko vėsa, o šaltuoju periodu - šiluma.

Pasirinkus statyti medinį rąstinį namą galima pasidžiaugti tuo, kad nereikės atlikti namo išorės ir vidaus apdailos - tinkavimo, gruntavimo, dažymo ar tapetų klijavimo darbų. Tad susitaupo ne tik šiems darbams būtinas biudžetas, bet ir nereikia įsigyti papildomų medžiagų. Kadangi mediena yra aukščiausius reikalavimus atitinkanti statybinė medžiaga,  ji nėra pigi. Tačiau gera šiluminė varža, ekologija, natūralus grožis bei estetinis vaizdas vis labiau plečia individualių pirkėjų ratą.

Tai, ką medžiui davė gamta, kiekvienam namui suteikia unikalumo ir išskirtinumo. Todėl Log cabins  komanda, pasitelkusi tarptautinę patirtį, kūrybiškumą bei darbštumą, pasiūlys jums ir jūsų šeimai patį tinkamiausią variantą pagal jūsų norus ir galimybes.

Kodėl verta rinktis mus?

Pasirinkti namo projektą nėra lengva užduotis. Tačiau tam esame mes, profesionalūs Log Cabins specialistai, turintys ilgametę patirtį sodo bei gyvenamųjų namų gamyboje. Mes specializuojamės rąstinių namų gamyboje, naudodami skandinavišką, sertifikuotą FSC spygliuočių medieną, puikiai tinkamą įvairaus profilio namams statyti. Jei jums iškyla klausimų dėl individualaus gyvenamojo namo statybos - mes jūsų paslaugoms. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai ne tik atsakys į visus rūpimus klausimus, bet ir padės sutvarkyti visus dokumentus, reikalingus statyboms pradėti ir jas vykdyti.

Esame tikri, kad glaudaus ir profesionalaus bendradarbiavimo dėka pasieksime geriausių rezultatų, išpildysime jūsų lūkesčius ir pastatysime svajonių namą.

Modernūs mediniai namai

 Modernus namas dažnai asocijuojasi su išmaniųjų technologijų pagalba valdomais namais. Bet ar tikrai to reikia kiekvienam, norinčiam gyventi patogiai ir jaukiai? Technologinė pažanga dažniausiai kainuoja brangiai, tad finansinis klausimas čia bene svarbiausias. Inovacijos ir išmaniosios sistemos namams keičiasi taip greitai, kad vos kelių metų technologijos tampa pasenusiomis ir ne moderniomis arba reikalauja nuolatinio atnaujinimo.

Medinių rąstinių namų dizainas ir stilius šiandien labai skiriasi nuo tų, kurie buvo statomi prieš kelis dešimtmečius. Tačiau viena išlieka stabilu - ekologiškumas, tvarumas ir natūralumas, kas šiandien yra vis labiau aktualu. Modernūs mediniai rąstiniai namai gali pateisinti net įnoringiausio žmogaus lūkesčius. Tad toks namas - tai modernus ir inovatyvus sprendimas šiuolaikinei šeimai.

Medinių rąstinių namų projektai yra įvairūs ir tik pats žmogus pasirenka ir nusprendžia, kokiame name norėtų gyventi ne vienerius metus. Pastebima, kad žmonės vis labiau renkasi atviras erdves, išskyrus privačias zonas, suprantama. Tad mažėja sienų ir pertvarų, daugėja langų skaičius, o tai reiškia, kad žmonėms svarbu daugiau bendrauti ir būti kartu, įsileisti į namus kuo daugiau šviesos. Terasos įrengiamos, atsižvelgiant į šeimos bendravimo įpročius, tokius, kaip maisto ruošimas kartu gamtos prieglobstyje ar tiesiog laisvalaikio leidimas gryname ore. Terasos prie namo vis labiau tampa populiarios ir kartais prašoma jų suprojektuoti ne vieną, atsižvelgiant į saulės sukimosi  aplink namą ypatumus. Galima pasirinkti tiek atvirą, tiek uždarą, su slankiojančiomis sistemomis, terasą.

Modernaus namo projektas visiškai nereiškia įmantraus projektavimo, juk ne veltui taip dažnai kartojamas rašytojo P. Coelho posakis pritaikomas visose srityse - ,,genialumas slypi paprastume’’.

UAB ,,Log cabins’’ komanda kviečia susisiekti ir išsirinkti tokį namą, apie kokį svajojate - mes padėsime tai įgyvendinti. Mūsų namai gaminami tik is FSC sertifikuotos, skandinaviškos spygliuočių medienos, kuri puikiai tinka tiek gyvenamajam, tiek sodo nameliui ar pirčiai pastatyti.

Mes pasiruošę atvykti į jūsų sklypą, kad įvertinti sklypo ypatumus ir aplinką tam, kad galėtume pateikti gražių idėjų jūsų naujiems namams. Priklausomai nuo šeimos narių skaičiaus, pomėgių ir laisvalaikio pobūdžio, aptarsime, kokia dalimi bendrame plote pasiskirstys miegamojo ir darbo kambarys, virtuvė ir valgomasis, poilsio ir pagalbinės zonos. Galbūt norėsite savo name turėti spa ir pirties zoną, namų kino, žaidimų kambarį ar sporto salę? Visų namo erdvių išdėstymas priklauso nuo daugelio aspektų, todėl, kuo daugiau išsakoma lūkesčių, tuo lengviau ir efektyviau zonos išskirstomos į bendrąją, poilsio ir pagalbinę. Pasitelkę savo profesionalių darbuotojų patirtį bei kūrybiškumą, pateiksime jums išskirtinį ir unikalų modernaus medinio namo projektą.

Sodo nameliai

 Vos prieš porą dešimtmečių užmiesčiuose esantys sodo nameliai arba vasarnamiai buvo pritaikyti gyventi ir leisti laisvalaikį tik šiltuoju metų laiku. Tačiau šiais, išmaniųjų technologijų laikais, statyti šiltą ir ekologišką sodo namelį renkasi tie žmonės, kurie vis daugiau laiko nori praleisti gamtoje,  nepriklausomai nuo metų laiko ar klimato sąlygų.

Negalime nepaminėti, kad sodo namelių statyba ar jų įsigijimas paspartėjo per pastaruosius du metus, kuomet Covid-19 pandemija uždarė žmones namuose tiesiogine to žodžio prasme. Atsirado didelis poreikis daugiau laiko praleisti užmiestyje, gryname ore, jaustis laisviau, patogiau ir saugiau. Pasibaigus pandemijai, išpopuliarėjęs nuotolinio darbo būdas suteikė galimybę dalį laiko gyventi ne mieste, o mėgautis gamtos prieglobsčiu.

Sodo namelių gamintojai ir statytojai vieningai sutaria, kad modernios ir kokybiškos statybinės  bei apdailos medžiagos leidžia įgyvendinti dažnos šeimos svajonę - turėti šiltą ir jaukų sodo namelį, kur galima būtų gyventi ir leisti laiką bet kuriuo metų laiku.  Ir nors pasikeitė bei patobulėjo statybinės medžiagos, atsirado daugybė dizaino ir stiliaus elementų  - tai nepakeitė sodo namelio esmės. Jis iki šiol išlieka šeimos susibūrimo vieta, jame  mes ilsimės ir pramogaujame, šalia jo darbuojamės darže ar sode, čia pamirštame kasdienius rūpesčius, pabėgdami nuo miesto šurmulio.

UAB ,,Log cabin’’ siūlo įvairių projektų sodo namelius - pagal kiekvieno kliento poreikius, lūkesčius ir galimybes. Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo mintimis, o mes jums pateiksime profesionalias idėjas bei kūrybiškus sprendimus.